Tai, kas būtina ir dideliam, ir mažutėliui…

Pirmoji knygelė "Triušiukų abėcėlė"

Tai ypatinga abėcėlė. Joje - Triušių miestelio istorijos. Sueiliuotos, kad būtų lengviau įsiminti mažoms galvelėms.

Miestelio gyventojai - labai šaunūs ir draugiški. Jie augina gėles, kepa pyragus, ieško paslapčių ir net skraido oro balionais! Kartais jie būna labai išdykę - kaip ir visi vaikai. Suaugusieji - taip pat vaikai, tik didesni... Jie tikrai nepamiršo, kaip smagu svečiuotis pasakų mietelyje. Beje, kokia jūsų vardo raidė? Kuo greičiau verskite knygą ir ieškokite, koks ilgaausis triušiukas gyvena jos puslapyje? Galbūt Išdykėlis Ignas ar gRažuolė Rožytė? O gal tai Dailininkė Ditė ar smaližius Šepkus? 

Vartydami knygą jūs būtinai susipažinsite su visais miestelio gyventojai ir pažinsite visas raides, išmoksite skaityti ir mintinai deklamuosite žaismingus eilėraštukus.

Dėmesio! Ši knyga gali tapti nuotaikingu spektakliu visai vaikų grupei Kalėdų, Velykų, ar Abėcėlės šventės proga. Todėl ji sėkmingai naudojama ikimokyklinėse įstaigose, mokyklose Lietuvoje ir užsienyje.

Antroji knygelė "Triušiukai ir žiema"

Tai antroji knygelė apie Triušių miestelį, "Triušiukų abėcėlės" tęsinys, kurioje vėl sutiksite savo bičiulius - fotografą Feliksą, Feliciją, Rožytę, meistrą Rudį, kepėją Cikutę ir sužinosite naujus jų nuotykius.

Sekdami miestelio žemėlapiu, bėkite raštuotu takeliu, kopkite į Šepkaus namelį medyje, žvilgtelkite į raudoną vilaitę, pamojuokite Šarkai Patarškai ir verskite lapą po lapo... 

Ar žinote, kokie klaidūs sniego tuneliai, kuriais tenka lakstyti? Kas išgelbėjo triušytę Emą nuo plėšrūno vanago? Kodėl triušiai neberašo laiškų ant kopūstų lapų? Apie ką svajoja seniai triušeniai, stovintys prie užšalusio ežero? Oi, jūs dar nežinote, kad triušiukai žiemą lipdo ne senius besmegenius, o senius triušenius! Linksmos istorijos, kupinos meilės, gerumo ir jaukios fantazijos įsuks jus į stebuklų sūkurį.

Knygutės staigmena - galimybė vaikams tapti iliustracijų bendraautoriais. Spalvinkite, pieškite, klijuokite - drauge kurkite spalvingą pasaulį. Štai dėl to yra likę nespalvoti piešiniai, laikiantys mažylių fantazijos... 

Tegyvuoja talentingi dailininkai ir autoriai! Knyga skirta 5-8 metų skaitytojams.

Krepšelis