Žaiskite kartu su knygučių veikėjais savo Triušiukų miestelyje!

Velykinis Triušiukų miestelis

Rinktis namukus

Kai labai norisi, kad Velykos kuo greičiau ateitų ir kuo ilgiau neišeitų, pats laikas statyti pasakišką Velykų miestelį! Namukai, tvorelės, gėlytės ir kiti pavasario džiaugsmai bei darbai. Pats laikas iškylauti, gerti pieną ir valgyti skaniausius Cikutės pyragus! O po to galima nukeliauti pas fotografą Feliksą ir nusifotografuoti kartu su visais draugais..

Toks miestelis - iškirptas, nuspalvintas, pastatytas - didelis džiaugsmas mažiems ir dideliems! Mat draugiškai, vieni kitiems padedant, galima jį  pastatyti ant palangės, kad namuose apsigyventų pasakos...  Žinoma, smagiausia - žaisti istorijas, kurias perskaitysite  knygelėse "Triušiukų abėcėlė" ir "Triušiukai ir žiema". Pro langelį žvilgtelės meistras Rudis su sniegenomis ant skrybėlės, ir pasipuošusi Cikutė lauks svečių, o darbščioji Julytė pasodins pirmąsias pavasario gėlytes!

Pasirinkite  vienaaukštį Triušiukų miestelio namuką ar dviaukštę vilaitę!

Popierinės lėlės

Rinktis lėles

Pristatome savo ypatingų, judančių POPIERINIŲ LĖLIŲ KOLEKCIJĄ mergaitėms ir berniukams.

Lėlės ir žaidimas "Ema ir Šokoladukas švenčia Kalėdas"

Edukacinis – kūrybinis žaidimas, kurį sudaro: 2 popierinės lėlės–triušiukai, spalvingi bei kontūriniai, spalvinimui skirti drabužiai ir aksesuarai. Papildoma priemonė vaiko atminčiai lavinti – Memo kortelių žaidimas.

Plačiau apie Emą ir Šokoladuką

Lėlės ir žaidimas "Pupa ir Mikas švenčia gimtadienį"

Tai edukacinis žaidimas, skirtas skaičiavimo įgūdžiams lavinti. Du žavūs triušiai ruošiasi šventei – renka ir skaičiuoja dovanas. Rinkinį sudaro: 2 popierinės lėlės, tvirtinimo detalės, kostiumai bei aksesuarai, spalvinimui paruošti kostiumai bei papildomos priemonės – skaičiavimo kortelės.

Plačiau apie Pupą ir Miką

Batuotas katinas ir princesė Rožė

Popierinės lėlės – katinukai su spalvingais istoriniais kostiumais bei kontūriniais kostiumais, paruoštais spalvinimui. Ypač tinka mažosioms princesėms ir ryžtingiems muškietininkams.

Plačiau apie Batuotą katiną ir princesę Rožę

Balerina Adelina

Tai – originali, prancūziško stiliaus popierinė lėlė, skirta ypatingoms mergaitėms, svajojančioms apie muziką, šokį, sceną. Rinkinį sudaro lėlė, tvirtinimo detalės, 4 originalūs kostiumai bei aksesuarai, 2 kontūrinės suknelės, skirtos spalvinimui.


 Plačiau Plačiau


Krepšelis